.

.

STHOUYN Среден Век, Модерен Дом Канцеларија Тапациран Ткаенина Акцент Стол со Оружје Читање Стол Клуб Стол, Дневна Соба и Спална соба за Статистика, Бела (1, Бела)

STHOUYN Среден Век, Модерен Дом Канцеларија Тапациран Ткаенина Акцент Стол со Оружје Читање Стол Клуб Стол,

DEN 1665.60

Пристапност
Во достапна форма

【Изглед Дизајн】бела ткаенина е поврзан со дабови нозе, едноставен стил е погоден за повеќето дома декор. 【Висока Удобност】 Лен ткаенини е дише и издржливи.И перница е полна со висока еластичност сунѓерот и пролет, има најдобри еластичност и мекост. 【Здрав & Трајни】Обновено на структурата на стол, со користење на метални листови да ја водат и заклучување со завртки за да се обезбеди стабилност и цврстина.Вие ќе уживате во тоа за годините што доаѓаат!. 【Апликација Сценарио】Оваа фотелја е добра идеја за спалната соба дневна соба, канцеларија и прием сала за чекање.Соодветна големина и квадрат тело се погодни за мал простор и агол. 【Големина и Лесно Собранието】вкупниот обем на стол : 28.7" x 25.7" x 31.4".Седиштето големина : 23.0" x 19.6" (D).Седи висина : 18.1".Максималното оптоварување е 250 кг.Пакетот содржи упатства и алатки, треба само едноставна инсталација.Зошто да изберете STHOUYN ткаенина акцент стол со грб?1. Едноставен стил е погоден за повеќето декорација стилови.2. Соодветна големина и квадрат тело се погодни за мали apace.3. Отстранлив назад перница поклопецот е лесно да се замени и чиста.4. Висока густина сунѓерот перница е мека и удобна.5. Обновено на метал структура на стол, висока стабилност и цврстина.6. Лесно да се соберат.Спецификации : 1. Материјал : Цврсто Дрво & Метал & Fabric2. Боја : White3. Димензии : 28.7" x 25.7" x 31.4"4. Висина од Седиштето до Подот : 18.1"5. Перница Димензии : 23.0" x 19.6"6. Тежина Капацитет : 250 lbs7. Треба Собрание : Yes.

Главните карактеристики

Избор на клиент