.

.

3dRose Мачка тато текст во црна со две шепа отпечатоци-за машки сопствениците на домашни миленичиња и kitty љубители- Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

3dRose Мачка тато текст во црна со две шепа отпечатоци-за машки сопствениците на домашни миленичиња и kitty

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Мачка тато текст во црна со две шепа отпечатоци - за машки сопствениците на домашни миленичиња и kitty љубителите на Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент