.

.

3dRose Чудни Светови Најголема Секретар Окупација Работа Цртан филм Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

3dRose Чудни Светови Најголема Секретар Окупација Работа Цртан филм Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Смешни Светови Најголема Секретар Окупација Работа Цртан филм Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент