.

.

MIS1950s снежни топки Maker Алатка со Рачка за Снег Топката се Бори за Деца и Возрасни, Цртан филм Патка Форма снежни топки Создателот Клип Совршен за Деца се Игра во Зима ?

MIS1950s снежни топки Maker Алатка со Рачка за Снег Топката се Бори за Деца и Возрасни, Цртан филм Патка Форма

DEN 2162.40

Пристапност
Во достапна форма

❤【За Децата да си Играат на Снегот Игра】Сега игра снег со овој производ, не само што не може да се отстрани ракавици, но исто така и на снежни топки е брзо и добро,повеќето важно е симпатична патка снежни топки. ❤【Предност】Во традиционалната игра на снежни топки, со снежни топки беа поднесени од страна на страна, и ракавици мораше да бидат отстранети за да се стегне нив, па рацете беа ладни. ❤【Дете-Friendly Дизајн】Нов вид на не-токсични зелена пластична обработка алатки за снежни топки се бори, разумни структура дизајн, добра флексибилност, мора да објект во зима за деца. ❤【Донесе Смешно】Родителите или на нивните деца пријатели се приклучат снежни топки се борат, ги собереш на снежни топки клип, стави снег топката, а потоа го фрли и се игра помеѓу нив,бескрајно задоволство. ❤【Лесен За Употреба】Супер лесен, лесен деца.Удобно контрола и прилагодени дизајн за лесно snowballing.Едноставен и уникатен мувла која ви овозможува лесно да се направи снег патка во секунди.Снег снежни топки Создателот Клип Создателот Животински Облик на Снег Песок Мувла Алатка Зима Деца 4❤опис на Производот : да се Создаде симпатична животните форми во секунди!Направете вашиот снег заштита на повеќе interesting Super лесен, лесен деца.Удобно контрола и прилагодени дизајн за лесно snowballing.Издржлива пластика.Водоотпорни и отпорни на абење.Едноставен и уникатен мувла која ви овозможува лесно да се направи снег патка во секунди.Не треба да се погоди на снег со вашите раце.Заштитете го вашето бебе рацете и прстите од замрзнување и временските услови.Бидете во можност да се направи толку многу мали животни во толку кратко време..ги Споделите со вашите пријатели и семејството да се подготви за снежни топки борба!Без разлика дали сте снег во вашиот град, секогаш може да се користи оваа мувла!Користење со снег, песок, па дури и нечистотија!Овие мали животни ќе се направи еден поспана привремен декорација дека никогаш не ќе бидат во можност да се застане.Ова е големо изненадување за децата, и за сите, ова е одлична замолчени играчка.❤Спецификација : Големина : 21 × 6 × 4cm❤пакетот вклучува : 1/4× снежни топки клип.

Главните карактеристики

Избор на клиент