.

.

20G DIY Вештачки Снег Снегулки Пластични Сув Снег во Прав Божиќ Декорација,Лажен Снег Снегулки во Прав Божиќ Украси,Пенливо Бело Суво Пластични Снег за Одмор Оркестар

20G DIY Вештачки Снег Снегулки Пластични Сув Снег во Прав Божиќ Декорација,Лажен Снег Снегулки во Прав Божиќ

DEN 219.60

Пристапност
Во достапна форма

【Најдобри DIY Божиќ Снег】ги Красат вашата Елка, Венци, Windows и Божиќ украси со мраз од снег оваа сезона користење на Лажен Снег Стадото Комплет. 【Лесна Употреба】Е лесен-за-користење, не at-home собираат декорација за да додадете бело снежните сјај до сите на вашите Божиќ украси.На лесен Точка и Спреј функција ви помага да се избегне неред на Собираат Прав.За користење на windows, дрвја, венци, украси, керамички и повеќе. 【Долготрајни, Лесен за Чистење】Лажен Снег Стадото Спреј за Полнење ви нуди траен решение да траат цела сезона со лесно чистење-up формула за чување далеку за вашата декорација за следната година е Божик. 【Безбедно Материјал】Направени од не-токсични и Еко-пријателски полимер, кој се преобразува веднаш во меки снег по додавање на вода. 【Одличен Божиќ Снег Собираат】Совршен за Божиќ Снег Оркестарот, за Божиќ Дрво, Божиќ Венци, Божиќ Зеленило, Windows, Hanukah украси, Дома, Внатрешна Употреба.Функција : Функција : Божиќ снег симулација снегулка сцена изгледот магија материјали Снегулка големина : 1-10мм Пакување : 20g (една кеса) Материјал : Пластични Пакет се Вклучени : 1/3/5 Компјутери * Вештачки Снег во Прав Забелешка : ①.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. ② .Ве молиме овозможи 0.5-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент