.

.

Ya Otta Piñata Spider-Man се Повлече String Piñata Партија Активност Материјали 2lb Додатен Капацитет 17 x 21 x 3

Ya Otta Piñata Spider-Man се Повлече String Piñata Партија Активност Материјали 2lb Додатен Капацитет 17 x 21

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Сите малку суперхероите ќе бидат скокање кога ќе го видите ова се Повлече String Сина Spider-Man Piñata дека ќе биде совршен партија активност.Карактеристики сина piñata со Убивам летање од web за да сре низ градот scape и сина и црвена повлече убоди.Повлече конците се осигура дека малку се оние од сите возрасти можат да се забавуваат и да бидат безбедни, само еден string изданија на содржината.Овој еп piñata мерки 17 инчи широка, 21.5 инчи висок, и 3 инчи дебела и задржете до 2 килограми piñata додатен (се продава одделно).Пар овој Бетмен piñata со други појавување на партиски материјали, декорација, услуги, и садовите да се земе вашата малку една партија за да на следното ниво.Сите малку суперхероите ќе бидат скокање кога ќе го видите ова се Повлече String Сина Spider-Man Piñata дека ќе биде совршен партија активност!Повлече string piñata Карактеристики сина piñata со Убивам летање од web за да сре низ градот scape и сина и црвена повлече конците.Повлече конците се осигура дека малку се оние од сите возрасти можат да се забавуваат и да бидат безбедни.Тие може да се врти влече низа, додека еден од нив се открива само на оној кој ослободува сите на забавата содржината во внатрешноста.Овој еп piñata мерки 17 инчи широка, 21.5 инчи висок, и 3 инчи се мисли и да се држи до 2 килограми piñata додатен (се продава одделно).Пар овој Бетмен piñata со други појавување на партиски материјали, декорација, услуги, и садовите да се земе вашата малку една партија за да на следното ниво.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови.Не е за деца под 3 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент