.

.

Konitz 9-Унца Пишување на Црна патни Чаши со Силиконски Капак, Сет од 4

Konitz 9-Унца Пишување на Црна патни Чаши со Силиконски Капак, Сет од 4

DEN 1084.80

Пристапност
Во достапна форма

Четири 9-Унца Патување Чаши со обновливи Силикони Капаци.Чаши се направени на парична казна porelain, е практично, нема повеќе хартиените чаши потребни.Се вклопува во автомобил пијат носители.Машина за миење на садови и Микробранова Безбедно.Патентирана топлина shield ви овозможува да го носи вашиот пијалок удобно.Во Konitz сè се врти околу чаши!Konitz нуди широк асортиман на чај и кафе чаши, како и еспресото, cappuccino и кафе-о-lait чаши со цвет, на животните, уметнички, модерна и тренди decors.Konitz е постојано на изгледот-надвор за најновите и повеќето "во" трендови во областа на модата, дизајнот, технологијата и живеење, со цел да се создаде нов чаши.Со седиште во Германија, и е основана од Розентал семејство кој ја создаде Розентал Порцелан, Konitz чаши и чаши чај се во категорија ги сите со себе.Овие Патни Чаши се практични - повеќе не треба да се користи хартија, чаши за вашето возило!Овие чаши се вклопуваат во автомобил пијат носители и имаат обновливи силикони капак, така што ниту еден од вашите пијалоци ќе се истури.Konitz е патентирана топлотниот штит, кој ви овозможува да го носи вашиот пијалок удобно од кујната на автомобилот.

Главните карактеристики

Избор на клиент