.

.

Weehom Полна Големина Метал Кревет Рамка со Дрво Headboard Удобност 600 Тешки Челик Slat Поддршка Душек Фондацијата 14 Инчен Кревет Складирање/Не се Лизга Без Бучава

Weehom Полна Големина Метал Кревет Рамка со Дрво Headboard Удобност 600 Тешки Челик Slat Поддршка Душек Фондацијата

DEN 4799.76

Пристапност
Во достапна форма

Максимален Капацитет : 600 Фунти.Концизен Headboard Дизајн : Дизајниран во модерна и концизен стил,овој метал кревет ќе се поклопува и со вашата соба decors.Headboard Висина : 35".Грациозен и структурни,метални кревет носи декоративни елементи на вашиот Индустриски стил спалната соба.Дебел челична рамка со метална платформа цврсто ги поддржува било латекс, пролет, или на мемориска пена душек.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Современ дизајн ги исполнува селски индустриски стил, во овој кревет рамка.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Цврста Конструкција bedframe : Направен од здрав челик и да се поврзете со супериорен завртки,овој метал полно корито е цврст и издржлив дека тоа не е лесно да се wobble.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. 14 Инчен Под Складирање : големината на овој целосна кревет рамка е 75"x 55"е погоден за вас да спијам.Здрав Уникатен заклучување Дизајн-Заклучување дизајн slat е погодно да се движат и ја подобрува нејзината стабилност.План започнува на датумот на купувањето.Завртки цврсто ги поврзе сите делови на креветот рамка заедно за да се подобри стабилноста.Удобен простор за складирање под за простор за заштеда на енергија и лесно организација.Преносливи со подароци.Покрај тоа,Не се лизга лента за челик slats го спречува вашиот душек се движат.Главната Боја : Црна даб/Дрво.Материјал : Меламнин одбор.Големина : Full | Боја : Црна Едноставен модерен дизајн ги исполнува цврстата конструкција за оваа ултра-здрав платформа кревет со Wee Hom.Силна и чиста обрабени рамка натпревари со различни стилови.Со својот елегантен метал структура и рафинирани дрво жито акценти, дизајниран со трајни челик slats, овој метал платформа кревет рамка може да се користи без кутија пролет.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Footboard Висина : 14".

Главните карактеристики

Избор на клиент