.

.

Професионален Уметник Возен Количка Шминка Воз Случај Патување Козметички Организатор Кутија Со Лифт Справи И Огледало 360° Ротирачки Тркала Салон за Убавина Шмин?

Професионален Уметник Возен Количка Шминка Воз Случај Патување Козметички Организатор Кутија Со Лифт Справи

DEN 10353.60

Пристапност
Во достапна форма

Добар материјал : високо-квалитетни ПВЦ материјал, алуминиум рамка, еколошки, без мирис, водоотпорен и влага-доказ, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се деформира, издржливи.Производ големина : 38*26*56cm, вратоврска род висина 37cm.Безбедност заклучување дизајн : за Да се осигура безбедна надворешната обвивка, метал зглоб дизајн и осум-pin фиксна метална зглоб за подобрување на трајност на трајни засилување кутија.Едно парче се врзуваат род : се усвојува три-дел телескопски повлече прачка и е легура.Тоа е економичен, трајни и има нежни кревање функција.Тоа може да се прилагоди според висината.Погоден за сцени : професионални облекување маса, manicurist, фризер и други професионални козметички чување на кутии, не треба да се доведува вашиот алатки, без разлика каде и да одите, што можат да носат ги со вас.функција : 1. Телескопски телескопски рачки се погодни за патување и надворешна употреба.2. Лесно да се чисти и лесно да се носат.3. Стилски и едноставен дизајн, тоа е идеален избор за сите ваши козметика.опис на производот : Име : козметички case Material : алуминиум легура, МДФ, ABSStyle : fashion Opening метод : lock Color : црна, pink Size : 38*26*56cm Weight : 5kg Package вклучува : 1* шминка количка casefeature : Одлична за секојдневна или на патување.Ова е голем облекување тркалото, може да се задржи многу шминка алатки и прибор, ова облекување кутија е многу популарна со шминка уметници и косата стилисти.за нас : 1. Ние нудиме најдобар квалитет и цена за да ви овозможи со најдобра шопинг искуство.2. Ние гарантираме 100% задоволство.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент