.

.

Црна Кањонот Мир & Лимон Цвет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Мир & Лимон Цвет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1516.80

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Мир & Лимон Blosso (Топ белешки од лимон blosson, розова цветни, black currant, apple macintosh, со блискиот белешки на топло слатка цвеќиња, сушење на светлината мускусен заврши).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.

Главните карактеристики

Избор на клиент