.

.

Phomemo M03 Мини Термички Печатач со Три Rolle Беж Заштита Лепило Термичка Хартија Пакет,80mm8m,Црн Текст, 5 Години

Phomemo M03 Мини Термички Печатач со Три Rolle Беж Заштита Лепило Термичка Хартија Пакет,80mm8m,Црн Текст, 5

DEN 2073.12

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.M03 печатач, хартија пакет : 1 phomemo M03 термички печатач + 3 ролни беж заштита лепило термичка хартија, црна текст, 80mm*8m,да ги задржи за 5 години.BPA free.Bluetooth термички печатач Компатибилен со телефони & таблети.Поддршка за IOS 8.0 и Андроид 4.0 систем.Поврзете преку Phomemo СТАН.Лесен за употреба!.Пренослив Печатач - може да се земе тоа да било каде, димензија : 5.7*2.63*2.12 инчи, 2200m Ah батеријата трае подолго, целосно наполнет може да се печати 20 ролни хартија.M03 печатач е термички печатач нема потреба мастило кертриџ, ниска цена и чиста.Мултифункционален Термичка Хартија - Можете да ги користите хартија за печатење зборови, меморандуми, фотографии, да се направи листи, шопинг листи, нашите M03 печатење е совршено одговараат со овој термичка хартија.Голем како роденденски подарок или празник подароци за деца, пријатели, семејство, на студентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент