.

.

Маскирање Филм,Ленти и Drape, Маскирање Хартија, Претходно Снимени Маскирање Филм, Маскирање Лента, Адхезивна Пластична Слика Капка Филм, Мулти Користите Боја Маскир?

Маскирање Филм,Ленти и Drape, Маскирање Хартија, Претходно Снимени Маскирање Филм, Маскирање Лента, Адхезивна

DEN 1797.60

Пристапност
Во достапна форма

☑️【Добар квалитет материјал】 : Премиум високи капи маскирање лента во прилог на висока густина, мерки 65-Метри должина 4.Маскирање Хартија за Сликарство.Напредни pretaped пластични листови надвор лесно и брзо покриеност, додека претходно снимени завршува олесни хаос-слободен лепливоста да се заштеди време, пари и напор.Тоа е широко се користат во автомобили, големи машини, бродови, автомобил прегради, контејнери, подови, мебел, врати и прозорци.5 метри(W) x 65 метри(L).5 мили) заштитна фолија.Претходно снимени маскирање филм заштита на апарати за домаќинство, гардероби, подови, маси и столици од прашина и пигмент во текот куќа декорација или слика ;Тоа исто така може да се користи како автомобил прашина опфаќа, автомобил боја филмови ,се Тркалаат дизајн маскирање филмот е лесно за чување и употреба, Можете да ја исечете запечатување лента на различни должини според различни потреби. ☑️【Маскирање Филм Лесен за Употреба】Можете само да се држи на лента страна во право место, разрешат пластична фолија, тоа ќе полека се шири пластична фолија за да се покријат објектот.Автомобилската маскирање хартија се користи главно за да штит и заштита на области, освен прска површината пред бојата е испрскаат.Маскирање На Хартија.Лесни заштитна sheeting идеален за автомобил автомобилската боја, апарати за домаќинство апарат, куќа декорација, мебел за заштита и намалување ткаенина за заштита од прашина и боја, вода, sprayer, течни, scraper, на смена.☑️【Маскирање Лента Многу користи】 : Лесни и солза отпорни заштитна фолија идеален за автомобилската боја, опрема покриеност и апаратот заштита. ☑️【Мулти-цел Маскирање Лента】 : пластични лист со боја на хартија исто така беше наменета за сите сликарство, маскирање и подготовка и дом, канцеларија, училиште употреба, се идеални за високи перформанси слики; може да се намали авто тело боја лента на различни должини според различни предмети, Па Многу Полесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент