.

.

Harrison Хауард CareMaster Коњ Летаат маска со Ушите и Носот Дополнителните Летаат Заштитник Defender Маска-Светло Розева боја

Harrison Хауард CareMaster Коњ Летаат маска со Ушите и Носот Дополнителните Летаат Заштитник Defender Маска-Светло

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен Дизајн : Anatomically облик за удобност, издржливост и без триење.Дебела Руно Баласт : избегнат празнините и да се спречи притисокот марки.High-Tech Материјали Midge-доказ дише материјал нуди кожата-friendly заштита.Дизајниран да Остане Стави!Безбедна допир затворачи и отпорни на удари материјали.Шпански стил tassle раб.На Harrison Хауард Caremaster полно лице Летаат Маска со дополнителните дава екслузивно лета и УВ заштита.Ергономски дизајн за удобноста, додека проѕирен парична казна мрежа дизајн му дава на вашиот коњ јасен поглед.Шпански стил tassle дополнителните за додаде флексибилни заштита.ДЕБЕЛА РУНО БАЛАСТ : Минимизирање на раствори, се намали празнини, да се спречи притисокот марки.СИГУРНО ОДГОВАРА : Прилагодлив допир-и-оди ремени се обезбеди безбедно затворање за соодветна одговара додека дозволувајќи им на маска за да остане во place EXCITING СПЕКТАР НА БОИ : Теал, Светло Розева боја, Лето Нане, и Морнарица.ДЕБЕЛА РУНО БАЛАСТ : Минимизирање на раствори, се намали празнини, да се спречи притисокот марки.СИГУРНО ОДГОВАРА : Прилагодлив допир-и-оди ремени се обезбеди безбедно затворање за соодветна одговара додека дозволувајќи им на маска за да остане во place EXCITING СПЕКТАР НА БОИ : Теал, Светло Розева боја, Лето Нане, и Морнарица.ДЕБЕЛА РУНО БАЛАСТ : Минимизирање на раствори, се намали празнини, да се спречи притисокот марки.СИГУРНО ОДГОВАРА : Прилагодлив допир-и-оди ремени се обезбеди безбедно затворање за соодветна одговара додека дозволувајќи им на маска за да остане во place EXCITING СПЕКТАР НА БОИ : Теал, Светло Розева боја, Лето Нане, и Морнарица.ДЕБЕЛА РУНО БАЛАСТ : Минимизирање на раствори, се намали празнини, да се спречи притисокот марки.СИГУРНО ОДГОВАРА : Прилагодлив допир-и-оди ремени се обезбеди безбедно затворање за соодветна одговара додека дозволувајќи им на маска за да остане во place EXCITING СПЕКТАР НА БОИ : Теал, Светло Розева боја, Лето Нане, и Морнарица.

Главните карактеристики

Избор на клиент