.

.

Phomemo M03 Мини Термички Печатач со Три Rolle Беж Заштита Лепило Термичка Хартија Пакет,80mm8m,Црн Текст, 5 Години

Phomemo M03 Мини Термички Печатач со Три Rolle Беж Заштита Лепило Термичка Хартија Пакет,80mm8m,Црн Текст, 5

DEN 2073.12

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.M03 печатач, хартија пакет : 1 phomemo M03 термички печатач црна+ 3 ролни беж заштита лепило термичка хартија, црна текст, 80mm*8m,да ги задржи за 5 години.BPA free.Bluetooth термички печатач Компатибилен со телефони & таблети.Поддршка за IOS 8.0 и Андроид 4.0 систем.Поврзете преку Phomemo СТАН.Лесен за употреба!.Пренослив Печатач - може да се земе тоа да било каде, димензија : 5.7*2.63*2.12 инчи, 2200m Ah батеријата трае подолго, целосно наполнет може да се печати 20 ролни хартија.M03 печатач е термички печатач нема потреба мастило кертриџ, ниска цена и чиста.Мултифункционален Термичка Хартија - Можете да ги користите хартија за печатење зборови, меморандуми, фотографии, да се направи листи, шопинг листи, нашите M03 печатење е совршено одговараат со овој термичка хартија.Голем како роденденски подарок или празник подароци за деца, пријатели, семејство, на студентите.Phomemo M03 мини термички печатач со Три Rolle Беж Заштита Лепило термичка хартија пакет,80mm*8m,Црн Текст, 5 Години.

Главните карактеристики

Избор на клиент