.

.

QSDGFH 2 Пакет Кафе Кригла Држачот за Чаши Дрво, Закачалка со 6 Куки Кафе Носители за Контра Кафе Кригла Дрво со База Повеќенаменски Екранот Стојат

QSDGFH 2 Пакет Кафе Кригла Држачот за Чаши Дрво, Закачалка со 6 Куки Кафе Носители за Контра Кафе Кригла Дрво

DEN 1442.40

Пристапност
Во достапна форма

PP МАТЕРИЈАЛ НЕ СЕ ОСТАРЕЛ : Нашето првенство носители се направени од силна пластика, за разлика од други дрвени купот на сопствениците, кои се подложни на влага и мувла.Можете да висат на свежо изми купот на полица, кој е добар начин да се задржи на чаша суво.НА ДНОТО на САДОТ МОЖЕ да СЕ ЧУВА УРЕДНО : на дното е вода примање на послужавник, и застана на работ да се избегне вода тече, и тоа ќе не влажни вашата маса, имајќи го на чиста и хигиенски исправна.СО 6 ВЕРТИКАЛЕН КУКИ : чаша носителот има 6 куки, кои можат да бидат поставени добро.Наклонети агол прави првенство во близина на средината, и на рабовите се дизајнирани со гранки и птици.Двојна заштита го прави купот стабилна и не е лесно да падне.МОНТАЖНИ ДИЗАЈН : чаша носителот може да се расклопуваат, Тоа е лесно да се размонтираат и го стави во складирање кабинет кога не е во употреба, донесе погодност за вашата организација.Тоа исто така лесно да се чисти, едноставно чистење со влажна крпа или сува тоа темелно.Мулти-Функционални Purpose:Mug рек стојат може да се користи како сушење кафе кригла носителот, купот на закачалка, чаша чај стојат екранот, пешкир, како и добра држачот за организирање белегзии, прстени и други мали накит предмети.Features1. Обезбеди простор за складирање за чаши на различни видови или големини, додека одржување на кујната countertops во ред.2. Оваа вода стакло решетката може да се користи за складирање, прикажување или сува чаши.Во исто време, водата стакло рек исто така, може да се користат како накит решетката за нараквици, прстени, ѓердани или други мали накит.3. Фах дизајн да се соберат одвод на вода.4. Облик на гранки, со модерен вкус, и да се едноставни и стилски дизајн го прават тоа елегантен уметник украс за вашата трпезариска маса.5. Лесно да се преземе.Спецификации : Име На Производ : Чаша Holder Material : PPSize : 3.3x3.3x14.2inch Color : Сива, Сина, Црвена Грав Paste Package се Вклучени : 2 x Купот на Носителот.

Главните карактеристики

Избор на клиент