.

.

Eyelash Маскара Четка Стапче, еднократна Употреба Eyelash Продолжување Алатка за Полнење за Дома за Жените за Патување

Eyelash Маскара Четка Стапче, еднократна Употреба Eyelash Продолжување Алатка за Полнење за Дома за Жените за

DEN 177.36

Пристапност
Во достапна форма

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Едноставна операција, погоден за почетници и професионалци во лични шминка. [ЧЕТКА ГЛАВА МОЖЕ да БИДЕ СВИТКАНА]четка глава може да биде свиткана како што се бара за да се задоволат различните барања на различни луѓе. [ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ]производот е мал и лесен за носење, и можете да се применуваат шминка во секое време и секаде, што го прави лесно да се носат наоколу. [ЕДНО ВРЕМЕ ДИЗАЈН]еднократна употреба дизајн, лесен и хигиенски да се користи, да заштедат време и напор. 【УПОТРЕБА】Тоа може да се користи за eyelash калемење, perming трепките, секојдневно eyelash грижа, и шминка.Функција : 1. Еднократна употреба дизајн, лесен и хигиенски да се користи, да заштедат време и напор.2. Едноставна операција, погоден за почетници и професионалци во лични шминка.3. Четка глава може да биде свиткана како што се бара за да се задоволат различните барања на различни луѓе.4. Производот е мал и лесен за носење, и можете да се применуваат шминка во секое време и секаде, што го прави лесно да се носат наоколу.5. Тоа може да се користи за eyelash калемење, perming трепките, секојдневно eyelash грижа, и шминка.Спецификација : Предмет Тип : Eyelash Продолжување Алатка Kit Material : PPUses : Eyelash проширување, калемење трепките, калемење веѓите, дневна нега на трепките и веѓите, дневна шминка Пакет Листата : 5 x Eyelash Маскара Четка Wands5 x Памук Брисеви.

Главните карактеристики

Item Type:
Eyelash Extension Tool Kit
Material:
PP
Uses:
Eyelash extension, grafting eyelashes, grafting eyebrows, daily care of eyelashes and eyebrows, daily makeup
Package List:
5 x Eyelash Mascara Brush Wands :
5 x Cotton Swabs :
Избор на клиент