.

.

wangyy Јазик 1Pair 240Watts 6.5 инчи 2 Начин Морски Водоотпорен Јазик Отворено Музика Звучник за АТВ UTV Јахта Брод Бања Базен СПА Голф Количка

wangyy Јазик 1Pair 240Watts 6.5 инчи 2 Начин Морски Водоотпорен Јазик Отворено Музика Звучник за АТВ UTV Јахта

DEN 3355.44

Пристапност
Во достапна форма

Долг животен век, лесно да се инсталира и да ги одржува.Звук конус : Прилагодено украсениот едно парче гума работ, мулти-фацетирани звукот повратни информации, секој вид на музика има различни изведби, средината-тон точноста и силен бас.Супер силен постојан магнет, анти-вибрации, анти-корозија, услугата животот на повеќе од 15 години.Високата, средната и бас помине глатко, recombining сигнал,.Подобрување на квалитетот на звукот и да се направи на ниво на повеќе различни.Спецификација Карактеристики : Боја : White Speaker Големина : 6.5"Школка големина : 180 mm (7")Монтажа Длабочина : 57.6 mm (2.26")Монтажа Дупка со Дијаметар : 129 mm (5")Отпорност : 4 Ohm Frequency Одговор : 120 Hz - 20k Hz Power (макс) : 120 WSensitivity(1 W/1 M) : 90d BVoice Серпентина Отпорност : 4Ω+10%Глас Серпентина Големина : 25mm Voice Серпентина Материјал : ASVCone/Edge : PP конус/Гума Edge Resonant Freq(FO) : 85 HZ + 20%Hz Freq Одговор : 85 Hz-12 KHz Ideal за : Автомобили,мотоцикли,јахта,рибарски чамци, кади кабини, ски чамци , единицата е исто така добра за спа кади, quad велосипеди, голф коли,UTV,АТВ и RV.Пакет содржина : 1 Pair x6inch Морски Јазик.

Главните карактеристики

Избор на клиент