.

.

D&D PowerDrive D720-8M-33 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive D720-8M-33 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 918.48

Пристапност
Во достапна форма

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D720-8 M-33 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D720-8 M-33 Појас Тип D8 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 28.35 720 Врвот Ширина 1.3 33 Појас Длабочина 0.325 8.28 Материјал Neoprene Заб Профил D8 M.Пакет тежина : 1.0 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент