.

.

Шминка Eyelash Четка, Лесна Маскара Eyelash Четка, за Салон за Убавина Дами Жените Дневна Шминка(Светло виолетова)

Шминка Eyelash Четка, Лесна Маскара Eyelash Четка, за Салон за Убавина Дами Жените Дневна Шминка(Светло виолетова)

DEN 1653.60

Пристапност
Во достапна форма

Лесен и компактен, тоа е лесен за користење, носење и чување.Посебна трепките пред или по примена на маскара.Тоа е погоден за бизнис патувања, одмор, секојдневниот живот, претстави и други сцени, за да помогне да се направи деликатни шминка.Еластичен четка глава може да биде малку свиткана во зависност од вашите потреби.На eyelash четка се состои од хард пластична рачка и влакна четка главата.Голема количина, високата цена перформанси, еднократна употреба, безбедни и хигиенски, погоден за individuall или салон за убавина употреба.Функција : 1. На eyelash четка се состои од хард пластична рачка и влакна четка главата.2. Еластичен четка глава може да биде малку свиткана во зависност од вашите потреби.3. Лесен и компактен, тоа е лесен за користење, носење и чување.Посебна трепките пред или по примена на маскара.4. Тоа е погоден за бизнис патувања, одмор, секојдневниот живот, претстави и други сцени, за да помогне да се направи деликатни шминка.5. Голема количина, високата цена перформанси, еднократна употреба, безбедни и хигиенски, погоден за individuall или салон за убавина употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Маскара Wands Quantity : 200pcs Material : Пластични + Fiber Features : за Еднократна употреба, голема количина Пакет Листата : 200 x Mascara Прачки.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Mascara Wands
Quantity:
200pcs
Material:
Plastic + Fiber
Features:
Disposable, large amount
Package List:
200 xMascara Wands :
Избор на клиент