.

.

Празно Шише, Погодно Фирма Уникатен Подвижен Коса Задебелување Алатки, Трајни Практични Лесни Коса Растера Влакна Подеднакво За Коса Градење на Влакна Дома(25g шише

Празно Шише, Погодно Фирма Уникатен Подвижен Коса Задебелување Алатки, Трајни Практични Лесни Коса Растера Влакна

DEN 201.36

Пристапност
Во достапна форма

Користејќи шише го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво.Уникатен дизајн, подобро користење на искуство. 100% сосема нов и висок квалитет.Дизајниран за Коса Зграда Влакна, погодно за чување и користење. 2 различна големина за да се изберат, да ги исполнуваат на вашиот различни барања. 100% сосема нов и висок квалитет.Дизајниран за Коса Зграда Влакна, погодно за чување и користење.Користејќи шише го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво.Уникатен дизајн, подобро користење на искуство.2 различна големина за да се изберат, да ги исполнуваат на вашиот различни барања.Спецификации : Предмет Тип : Празно Шише за Коса Зграда Fibers Material : Plastic Quantity : 1pc Optional Големини : 12g / 25g Package Листа : 1 x Празна Шише за Коса Градење на Влакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент