.

.

60W DC 3.7 V-18V да 5V 6V 9V 12V 15V 19.5 V Чекор-Up Зголеми DC-DC Конвертор Molude за оловни Автомобил запалка приклучок за САЛАДИН LED (DC 9-18V да 19.5 V, 5)

60W DC 3.7 V-18V да 5V 6V 9V 12V 15V 19.5 V Чекор-Up Зголеми DC-DC Конвертор Molude за оловни Автомобил запалка

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Влезен напон DC 9 ~ 18 V,излезниот ЕДНОНАСОЧЕН 19.5 V. Максимална излезна : 3А.Мини-Големина на Високо-Моќ DC-DC Чекор-Up Зголеми модул.за 12 V оловни батеријата / Автомобил запалка приклучок.за PTZ LED видео надзор IP камера Соларна енергија.

Главните карактеристики

Избор на клиент