.

.

Нерѓосувачки Челик Коса Clipper Професионални Коса Clippers cordless Фризура Косата Тример Возрасни Губење на Машина за Сечење Моделирање на Косата Clipper Автоматско Вакуум Вш?

Нерѓосувачки Челик Коса Clipper Професионални Коса Clippers cordless Фризура Косата Тример Возрасни Губење на

DEN 7958.40

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе.Прецизност, прецизно отстранување на влакна, задолжен за 1.5 часа, користете 120 минути.Автоматско вшмукување.Автоматско складирање кутија.Висока-брзина на мотор злато и сребро алуминиум PD.

Главните карактеристики

Избор на клиент