.

.

Нерѓосувачки Челик Коса Clipper Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Преносни Апарати За Домаќинство Електрични Коса Clipper Професионални Куче Хлапак Пет Електрични Cli

Нерѓосувачки Челик Коса Clipper Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Преносни Апарати За Домаќинство

DEN 7886.40

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе. [Хуманизирано дизајн] сечилото може да обезбеди совршена за бричење ефект за мажи, за деца и бебиња без да предизвикаат иритација.На умерена големина и мазни линии даваат пријатно чувство и се во согласност со принципот на лесно зафат.Моќен нечујно функционирање и удобен зафат може да се подобри удобноста и контрола.Безжична работа и слободно движење за време на употреба; ако на силата на електричното fader е исклучено, само вметнување на електрична fader и употреба на тоа кога сте поврзани.Материјал : ABS Производ класификација : Електрични clipper Применливи објект : Дали кучето е водоотпорен : Yes If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент