.

.

UXZDX CUJUX Градина Алатки Торба Кофа Организатор Складирање Торба со Џеб Градинарство Алатки за Складирање Торба Торбичка Рака Алатка Торба Садење Реквизити Кошница

UXZDX CUJUX Градина Алатки Торба Кофа Организатор Складирање Торба со Џеб Градинарство Алатки за Складирање

DEN 3985.92

Пристапност
Во достапна форма

Торба е направен од Оксфорд ткаенина и е силен и издржлив доволно да се одржи повеќето алатки во место.Десет - оддел градина кеси се доволно за одржување на градинарството алатки, ракавици, пијалаци, па дури и мобилни телефони.Џебовите доволно длабоко за да спречите случајно намалувањето или губењето на вашите предмети.Градината алатка торба има најлон fastener, која може да се прилагоди според вашиот кофа.Со цел да се утврдат торба, додаде, куки на вреќа.Тоа е лесно да се чисти и може да се мијат со рака и машина.Карактеристики Торба е направен од Оксфорд ткаенина и е силен и издржлив доволно да се одржи повеќето алатки во место.Десет - оддел градина кеси се доволно за одржување на градинарството алатки, ракавици, пијалаци, па дури и мобилни телефони.Џебовите доволно длабоко за да спречите случајно намалувањето или губењето на вашите предмети.Градината алатка торба има најлон fastener, која може да се прилагоди според вашиот кофа.Со цел да се утврдат торба, додаде, куки на вреќа.Тоа е лесно да се чисти и може да се мијат со рака и машина.Specification Material : Оксфорд Cloth Color : Green Size : 35x27cm Пакетот Вклучува : 1 x Bag Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/- 1-3cm.Не се вклучат и други украси ве Молиме да се разбере дека поради разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.

Главните карактеристики

Избор на клиент