.

.

Женска Секојдневен Plaid Бранеа Фланелен Боксери Копчето Надолу Pocketed Кошула Јакна Shackets Палта

Женска Секојдневен Plaid Бранеа Фланелен Боксери Копчето Надолу Pocketed Кошула Јакна Shackets Палта

DEN 885.36

Пристапност
Во достапна форма

Пакет содржина : 1 X женска јакна.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.6-Sleeve Должина : 20.5-Sleeve Должина : 20.Занимаваат со биста џебови,Ова pocketed plaid копчето надолу shacket ќе ви опкружувачки звук во топлина од падот на зимскиот. M (8-10)-Биста : 42.9-Sleeve Должина : 19.Толку разновиден е нашата фланелен боксери копчето надолу џеб топ дека можат да се носат со отворен како јакна или затворена како кошула!.Блузи Тип : Случајни.Предмет Тип : Женска Plaid Јакни.5-Должина На : 29.Едно копче на ткаенината.топло, супер кожата-пријателски, не-balling, не-исчезнува, мека на допир, и светла во боја,удобно и одговара,најдобро за есен и зима. XL (16-18)-Биста : 47.Лажичка hemline.Еластичност : НИКОЈ ЕЛАСТИЧНОСТ.Пакет содржина : 1 X женска јакна.Капка рамо.Копче затворање.Пред копче затворање.7-Должина На : 28.Различни plaids, сите за совршен гроздобер атмосфера за кулер времето. [Фланелен боксери Plaid Кошули]-Толку разновиден е нашата фланелен боксери копчето надолу џеб топ дека можат да се носат со отворен како јакна или затворена како кошула!преголеми, лабави, секојдневен стил голема за да одговара со основните Т-маица, сечење на врвот, leggings, фармерки, bodycon облека, патики или високи потпетици за секојдневен изглед дека е лесно да љубиме сите сезона долго. 100% Полиестер. [Материјал]-На pocketed plaid shacket е направен од фланелен боксери ткаенина. XXL (18-20)-Биста : 50.1-Должина На : 29. [Повод] -гроздобер класичната дечко стил фланелен боксери на врвот е одличен избор за вашата дневна облека, надворешни активности, шопинг,Одмор, Патување, закачам,клуб, партијата, датуми.Гроздобер класичната дечко стил фланелен боксери блузи.9-Sleeve Должина : 20.

Главните карактеристики

Избор на клиент