.

.

Feecy Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Нокти Природни Нокти 100 180 Нокти Датотека Професионални Emery Одбор Помине Визуелниот Датотеки најголемиот Дел (Пакување ?

Feecy Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Нокти Природни Нокти 100 180 Нокти Датотека Професионални Emery

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

【Премиум Квалитет】- на доградба на акрилни нокти датотеки се на високо-квалитетни, трајни со сила и нема да се наведнуваат во употреба; и совршен за професионални помине салони и ноктите поднесување дома. 【Двојно двострано Нокти Датотека】- двојно двострано нокти датотеки за на доградба на акрилни нокти и природни нокти : 100 Ронки (Екстра крупни и груба, идеален за поднесување на доградба на акрилни нокти), 150 Ронки (крупни за на доградба на акрилни нокти) и 180 Ронки (средно крупни, за поднесување на доградба на акрилни нокти и природни нокти), и 240 Ронки (парична казна, за природни нокти). 【Разноврсна Користи】- тие работат ефективно да се намали, полски, обликот на доградба на акрилни нокти и се отстранат ноктите гел.Исто така погоден за домашни Миленичиња Чешлање. 【Количество т наведнуваат.Трае подолго.со кутија за практично складирање.Повеќе избор на различни жито.Дизајн : половина-мун облик.Количина : пакет на 15 компјутери.Кутија Големина : 7.5" x 2.8" x 1.2".Двострано : 100 ронки за поднесување вештачки нокти; 150 240 за природни нокти.На Feecy нокти датотеки, кои се направени од високо квалитетни материјали, работа ефикасно да се намали, полски, обликот на доградба на акрилни нокти и се отстранат ноктите гел (исто така погоден за домашни Миленичиња Чешлање).Тие ќе бидат и совршен за вашата професионална ноктите салон и DIY помине грижа дома.Дизајн : половина-мун shaped Quantity : пакет на 15 pcs Box Големина : 7.5" x 2.8" x 1.2"двострано : 100 ронки за поднесување вештачки нокти; 150 240 за природни нокти.На Feecy нокти датотеки, кои се направени од високо квалитетни материјали, работа ефикасно да се намали, полски, обликот на доградба на акрилни нокти и се отстранат ноктите гел (исто така погоден за домашни Миленичиња Чешлање).Тие ќе бидат и совршен за вашата професионална ноктите салон и DIY помине грижа дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент