.

.

ZGM XTZJ Професионални Коса Clippers Cordless Коса Тример Батерија Брада Тример Електрични LED Дисплеј Фризура за Полнење за Мажи и Семејна Употреба со Полнење Клупа 4 Водич Чеш

ZGM XTZJ Професионални Коса Clippers Cordless Коса Тример Батерија Брада Тример Електрични LED Дисплеј Фризура

DEN 8385.60

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе. 3. Должина на поставување : сечилото може да се прилагоди на сечење должина, опсег е 0.8-2mm, можете да го промените стегање за сечење. 5. LCD дисплеј : полнење / моторни брзина / батерија / load потсетник функција ви овозможува да го намали вашата коса според статусот. 1. 4 чешли : уреденост на вашата коса и лесно да се прават разни скратува (3мм / 6mm / 9mm / 12mm) за да се добие подобра фризура ефект.Време на полнење : 1.5 hours Working време : околу 6 hours Battery капацитет : 2500m Ah Body моќ : 15 WBlade материјал : Титаниум-обложено blade Use опсег : бербер/home Usage режим : преносни полнач/база charger Optional боја : роза gold If имате било какви прашања, можете да ме контактирате во рок од 24 часа.Јас ќе одговор за вас, да ви се заблагодарам за вашата доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент