.

.

DD214 Алумни Патриотски USAF се Повлече НИ воздухопловната Ветеран PopSockets Swappable PopGrip

DD214 Алумни Патриотски USAF се Повлече НИ воздухопловната Ветеран PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Патриотски USAF Пензија воздухопловната Ветеран со Гроздобер Авиони Roundel.Дали сте во потрага за одличен dd214 алумни т-маица дека вашата пензија воздухопловната дедо или баба ќе носат?.Нашите американски Воздухопловни Сили Облека е одличен избор кога барате кул воздухопловната ветеран подароци.Совршен за секој гледа за пензија воздухопловната подароци, овој кул воздухопловната кошула е сигурно да се претвори глави.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Патриотски USAF Пензија воздухопловната Ветеран со Гроздобер Авиони Roundel.Дали сте во потрага за одличен dd214 алумни т-маица дека вашата пензија воздухопловната дедо или баба ќе носат?Нашите американски Воздухопловни Сили Облека е одличен избор кога барате кул воздухопловната ветеран подароци.Совршен за секој гледа за пензија воздухопловната подароци, овој кул воздухопловната кошула е сигурно да се претвори глави.Оваа DD214 Алумни Патриотски USAF се Повлече НИ воздухопловната Ветеран предмет е дизајниран од страна на DD214 Алумни НИ воздухопловната Облека Дизајн Ко.

Главните карактеристики

Избор на клиент