.

.

Измислица Претпријатија Cando Lowpowder Вежба Бенд Клиника Фармацевт Кутија 50Yard

Измислица Претпријатија Cando Lowpowder Вежба Бенд Клиника Фармацевт Кутија 50Yard

DEN 1220.64

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50 дворот должина. 50 ДВОРОТ ФАРМАЦЕВТ КУТИЈА * Зелена Медиум * Cando бендот се користи за рехабилитација климатизација и обука * 5-инчен широк * Cando бенд е многу ефикасен кога се користи сам или со рачка и водител на додатоци * Сите вежба бендови се лесни заземаат минимален простор и се многу преносни * Постојат 8 прогресивна нивоа на отпор да се приспособат на најсветлите да најтешкиот барања * Cando е лиценциран за користење на Тера-Бенд боја секвенца така отпор ниво е лесно да се идентификува * Просек доведе времето за испорака : 7 + дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент