.

.

Косата Clipper Електрични Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Професионални Електрични Коса Clipper Машки и Женски Бричење Брада Главата Коса Clipper USB Полнењето

Косата Clipper Електрични Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Професионални Електрични Коса Clipper

DEN 8595.60

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе.Време на полнење : 2,5 часа / користење време : 4h.Батерија : 1 2000 m Ah батерија.Тежина : 600 грама.Професионални Коса Clippers Cordless Фризура Професионални Електрични Коса Clipper Машки и Женски Бричење Брада Главата Коса Clipper USB Полнењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент