.

.

FAJOPQW 15W, 18W Бранеа маска Таванот Светлина Тела Retrofit вградна светилка Трим 6inch LED Вдлабнати Осветлување Retrofit центарот на Вниманието 10 Парчиња Вдлабнати Интегрирани LED

FAJOPQW 15W, 18W Бранеа маска Таванот Светлина Тела Retrofit вградна светилка Трим 6inch LED Вдлабнати Осветлување

DEN 1032.00

Пристапност
Во достапна форма

✔ Поради користењето на целосна чип технологија, IC контроли AC и DC моќност, тоа може да биде анти-отсјај и анти-нула, употреба на мобилен телефон или дигитална камера за да пука, и светлината не се тресат.Нашите LED вдлабнати светла помине безбедносни контроли за да се обезбеди подобар квалитет, безбедност и сигурност.✔ Спектакуларно осветлување : high-end бранеа маски, изработени од ПММА diffuser, висока светлина, анти-магла и анти-отсјај на светлина мека и удобна, лесна за чистење, одлична дисипација на топлина перформанси, висока предградието на дисипација на топлина и топлина спроводливост ефикасноста побрза, постабилна и подолг живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент