.

.

UYJD Сончоглед Печати Водоотпорен Туш Завеса, Жолта Бања Завеси, Прекрасен Цвет Завеси, Перат S. 1 150x180cm

UYJD Сончоглед Печати Водоотпорен Туш Завеса, Жолта Бања Завеси, Прекрасен Цвет Завеси, Перат S. 1 150x180cm

DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер ткаенини : водоотпорен, може да се лизга лесно.Отпорни на жива вода, чувајте го на чиста и сува, и дебели доволно да се заштити приватноста.Водоотпорен : Кога водата нота на туш завеса, туш завеса брзо ќе се спојат и проток надолу, и можете да уживате во поделбата на суво и влажно.High-definition печатење : користење на ткаенини ткаенини и еколошки технологија на печатење, тоа е невкусна, еколошки, и не избледуваат.Машина перат : машина за миење со ладна вода или рака мие, нежни машина за миење, брзо сушење.Лесен за инсталација : слободен 12 пластични куки, лесен за инсталација и труд заштеда.Засилен врвот метал grommets, засилен полите, може да се користи за долго време.Полиестер ткаенини : водоотпорен, може да се лизга лесно.Отпорни на жива вода, чувајте го на чиста и сува, и дебели доволно да се заштити приватноста.Водоотпорен : Кога водата нота на туш завеса, туш завеса брзо ќе се спојат и проток надолу за лесно чистење.Лесен за одржување : машина перат, да ги задржи на туш завеса свежи и чисти за повторна употреба, исплакнете и Сува брзо.Лесен за инсталација : Секој туш завеса има 12 пластични куки, лесно да го инсталирате и да слајд.Издржливи : Може да издржи влажни бања средина.Оваа туш завеса има вграден-во метал grommet што го спречува нагон за чешање на окото и е издржлив.Ентериерно уредување : Додадете свеж изглед и нежни на допир на вашата соба.Совршено одговара на било какви бања декорација додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент