.

.

Ручек Кутии Храна Садовите за Складирање Течење Доказ со Херметички Капак Мултифункционален Шарени Бела боја (Боја : 03)

Ручек Кутии Храна Садовите за Складирање Течење Доказ со Херметички Капак Мултифункционален Шарени Бела боја

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

На ручек сад може да биде затворена цврсто, нашиот воздух-тесни и течење-доказ капакот нема да течење на вода, така што вие можете безбедно да се носат храна.Бојата на овој ручек кутија е едноставен, практичен ,со добра смисла за дизајн, многу посебен и стилски.На пластовидно ручек кутија има доволно простор за да се приспособат на храна за возрасни и деца, и може да се посебен зеленчук и овошје.Преносни и топлинска, да ги задржи на храна да не биде ладно, па брзо.Multilayer дизајн, погоден за на училиште, канцеларија или на отворено употреба.Спецификација : Големина : 15.5 * 7.8 * 8.5 (cm) Материјал : ПП Пакет се Вклучени : 1 *ручек box If ќе треба да се купи голем една, ве молиме прочитајте ја големината јасно да се избегнат непотребни спорови.

Главните карактеристики

Size:
15.5 * 7.8 * 8.5 (cm)
Material:
PP
Package Included:
1 *lunch box
If you need to buy a large one, please read the size clearly to avoid unnecessary disputes :
Избор на клиент