.

.

Се повлече до Бендови Отпор Бендови, - Водат Бендови за Вежбање Долги Отпор Бендови се Повлече до Бенд

Се повлече до Бендови Отпор Бендови, - Водат Бендови за Вежбање Долги Отпор Бендови се Повлече до Бенд

DEN 1588.80

Пристапност
Во достапна форма

Вежба Бендови Сила Бендови Се Повлече До Помош Бендови Моќ Бендови.Долго Бендови Отпор Се Повлече До Им Помогне На Бендот - 4 Пак Се Повлече До Отпор Бендови Во Собата.Фитнес Отпор Бендови Pullup Бендови - Долго Отпор Бендови За Работа Надвор.Поставените содржини со 1 X Жолта бенд, 1 X Црвено бенд, 1 X Зелена бенд, 1 X Сина бенд ,1 X Складирање торба. ✲ Жолта (82 x 0.25 x 0.18 инчи)✲ Црвено (82 x 0.50 x 0.18 инчи)✲ Зелена (82 x.87 x 0.18 инчи) ✲ Сина (82 x 1.25 x 0.18 инчен).

Главните карактеристики

Избор на клиент