.

.

Тост Кутија Не-стап Тост Печење Кутија Леб Тавата со Капак Леб Калап за Печење Тесто Алатка

Тост Кутија Не-стап Тост Печење Кутија Леб Тавата со Капак Леб Калап за Печење Тесто Алатка

DEN 398.40

Пристапност
Во достапна форма

1. Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и практични. 2. Не-корозивен тешки метали, дамка, отпорни и машина за миење садови безбедно, лесен за одржување. 3. Густата структура може да рамномерно зрачи топлина и да се спречи деформација.На база укината рабови и вентилација дупки за да се осигура дека лебот кружи рамномерно, што го прави совршен во секое време. 4. Тост леб тавата со капак е не-стап од внатре и од надвор, можат да бидат брзо се чисти, и да се обезбеди квалитетна храна. 5. Многу погодна за леб, леб, месо сос, тост, колачи, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент