.

.

GYZCZX Професионални Дигитални Коса Тример Мултифункционален Коса Clipper Полнење Електрични Брада Тример Губење на Машина за Сечење Trimer

GYZCZX Професионални Дигитални Коса Тример Мултифункционален Коса Clipper Полнење Електрични Брада Тример Губење

DEN 8503.44

Пристапност
Во достапна форма

Титаниум и керамички професионални монтажни нож, висока прецизност и може да се перат.ножот и моќен мотор, може да ја намали вашата коса брзо, без коса се залепи и да не му наштети на вашата кожа.Вграден-во 600m Ah Li-ion батерија, брзо полнење, по 1hours целосно наполнет, тоа може да се користи континуирано за 60 минути.cordless двојна употреба, 110-240 V двојна напон и лесно да се носат, може да се користи во туристички.Совршен за мажите, така и за децата, постарите лица, професионални берберот, и др.Титаниум и керамички професионални монтажни нож, висока прецизност и може да се перат.ножот и моќен мотор, може да ја намали вашата коса брзо, без коса се залепи и да не му наштети на вашата кожа.Вграден-во 600m Ah Li-ion батерија, брзо полнење, по 1hours целосно наполнет, тоа може да се користи континуирано за 60 минути.cordless двојна употреба, 110-240 V двојна напон и лесно да се носат, може да се користи во туристички.Совршен за мажите, така и за децата, постарите лица, професионални берберот, и др.ФУНКЦИЈА : Со дигитален LED дисплеј,останатите нивото на батеријата одделно од страна на единицата на millimeter и минута.Ниско ниво на бучава дизајн, нема уво-пирсинг sound4 чешел прилози ви помогне да го намали полесно и попрецизно.Тело материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS + LED screen Blade материјал : Титаниум + Керамички Текст : 110-240 V 50/60 Hz Output : DC 5 V 1000m APower : 5 WCharging време : 1 hour Using време : 60 minute Hair clipper големина : 17*3.7 cm Weight : 580g.

Главните карактеристики

Избор на клиент