.

.

FENXIXI Професионални Electricians Тешко Плоча Алатка за Полнење Торба за Чување Мултифункционален Организатор Водоотпорен (Боја : Сина, Големина : 52CM)

FENXIXI Професионални Electricians Тешко Плоча Алатка за Полнење Торба за Чување Мултифункционален Организатор

DEN 4038.96

Пристапност
Во достапна форма

Направени од оксфорд ткаенина,алатката торба е издржлив,погоден за носене,лесен и лесно да се носат.Алатката торба може да ви помогне да се одржи и да се организираат многу мали алатки.Постојат еластична ремени во внатрешноста на чантата што ќе го задржи алатки за безбедно фиксна.Има слики на алатка укажувајќи на она што алатки и каде што би можеле да се стави.Тоа е одлична алатка за складирање торба за electricians за време на инсталацијата или одржување.Направени од оксфорд ткаенина,алатката торба е издржлив,погоден за носене,лесен и лесно да се носат.Алатката торба може да ви помогне да се одржи и да се организираат многу мали алатки.Постојат еластична ремени во внатрешноста на чантата што ќе го задржи алатки за безбедно фиксна.Има слики на алатка укажувајќи на она што алатки и каде што би можеле да се стави.Тоа е одлична алатка за складирање торба за electricians за време на инсталацијата или одржување.Спецификација : Точка Име : Мултифункционален Алатка Bag Material : Оксфорд Cloth Package се Вклучени : Прирачник*1 If имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте ме,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Item Name:
Multifunctional Tool Bag
Material:
Oxford Cloth
Package Included:
Toolkit*1 :
If you have any questions about the product,please contact me,we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Избор на клиент