.

.

OUTHOME Обука Отпор Бенд Група, Суспензија Повлече Јаже се Користи за Физички Тренинг и Обновување, Може да се Вежба На Нога, Половината и Задникот Мускулите,Небото Син

OUTHOME Обука Отпор Бенд Група, Суспензија Повлече Јаже се Користи за Физички Тренинг и Обновување, Може да

DEN 1394.40

Пристапност
Во достапна форма

Ги поврзете со хоризонтални столбови, дрва, греди или било какви цврсти и безбедно објекти.000 фунти на отпор.Не се лизга рачки и надгради вратата заштита-не се лизга, се справува со се изработени од Полипропилен и Tpr материјали со уникатна текстура дизајн.Прилагодливи отпор бендови-два независни прилагодливи главниот отпор бендови се направени од силен и висок квалитет на најлон, и може да се прилагоди на должината според вашите потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент