.

.

3.38 оз парфем спреј парфем за жени убав ден за вас симон cosac возвишени парфем парфем спреј ︴Удобно мирис︴

3.38 оз парфем спреј парфем за жени убав ден за вас симон cosac возвишени парфем парфем спреј ︴Удобно мирис︴

DEN 3623.76

Пристапност
Во достапна форма

︴3.38 оз Парфем Спреј Парфем за Жени убав ден за вас Симон Cosac Возвишени Парфем Од Simone Cosac Profumi Парфем Спреј. ︴Мирис на парфем е нашиот стил од внатре кон надвор. ︴Удобно мирис︴Симон Cosac Возвишени Парфем од Simone Cosac Profumi, Лансиран во 2014 година, симон cosac возвишен е слатка, прифаќање на бели цвеќиња мирис.Отварање на белешки се светла и интригантна изразување на пенливи мандарина портокал, сочни круши и розова црн пипер.Невнимателни јасмин sambac апсолутна и етеричните heliotrope во срцето белешки смеса убаво со бујна, piquant gardenia и зелена нијанси на виолетова лист.

Главните карактеристики

Избор на клиент