.

.

Кат Светилка со Полици Есен покрај Езерото Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црна

Кат Светилка со Полици Есен покрај Езерото Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот

DEN 1216.80

Пристапност
Во достапна форма

【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии.Едноставна повторувачки операции се многу лесни за повеќето луѓе.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност. 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.2 во x 63 во.И тоа има 3-начин dimmable функција.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.На полица, може да се стави украси, како вазни и фото рамки, како и дневни потреби како што се книги и мобилни телефони.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.Лесно Собранието.Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.Ова ќе го намали збунетоста на полнење кабли во дневна соба, спална соба и во заводот, и да се подобри удобноста на животот и работата.HDHFURIXLJJUU Полица Подот Светилка - Светло до вашиот life Switch Стил : Повлечете Chain Storage Полици Мерки : L : 10.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.Издржливи, високо-квалитетен материјал за подолг живот и беспрекорен изглед.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.【2 USB Порти】 модерната подот светилка има 2 USB порти на кои може да се наплаќаат 2 уреди како мобилни телефони, таблет или bluetooth звучници во исто време.

Главните карактеристики

Избор на клиент