.

.

ImaanStore Парфем Масло Sabaya Ал Haramain Злато 6ml

ImaanStore Парфем Масло Sabaya Ал Haramain Злато 6ml

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Една мека на допир на мошус дека спајс до вашето расположение.Imaan Store Парфем масло Sabaya Ал Harmain Злато Свежи високо-квалитетни состојки за долготраен мирис.Топлината на ретки слатко и егзотичен мирис.На сосема нов и оригинален објект.Парфем Масло Sabaya Ал Harmain Од Imaan Продавница Овој производ од Imaan Store содржи Sabaya Ал Harmain злато парфем масло, што резултира во долготраен мирис.Мек на допир на мошус може да помогне за подобрување на расположението.И за разлика од вас даваат неверојатен мирис, тоа исто така ви помага да го покажат за вашиот личен стил во подобар начин.Едноставно кажано, тоа е класичен дизајнер мирис за мажи, како и жените.За долготрајни ефекти, тоа е високо препорачливо да го применуваат овој парфем масло да се пулсот точки на вашето тело.Овие пулсот поени го вклучите вашиот зглоб, делот зад ушите, на браздата на вашата рака, како и вашите коленото, и на крај, на база на грлото.Карактеристики : Содржи Imaan Store Парфем масло Sabaya Ал Harmain Злато Свежи високо-квалитетни состојки за долготраен мирис На топлина на ретки слатко и егзотичен мирис На мека на допир на мошус дека спајс до вашето расположение сосема нов и оригинален објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент