.

.

MiriamQuevedo Platinum & Дијаманти Луксузен Капки (Спреј) 8.5 fl.мл/250 ml.

MiriamQuevedo Platinum & Дијаманти Луксузен Капки (Спреј) 8.5 fl.мл/250 ml.

DEN 3180.00

Пристапност
Во достапна форма

Платина и дијамант капки, со enveloping ефект, галење косата да се врати ултра волумен на косата со екстремни silkiness, додека подобрување сензуална и уникатни долготрајни дијамантски сјај.Тие се регенерираат на електрични биланс на косата и да се заштити боја.Нивните органски екстракти, високо антиоксиданс, заедно со кавијар, дејствува против стареењето и нивните термички води врати на скалпот оние минерали тоа потреби за коса да биде родено од силни и здрави. 8.5 fl.мл/250 ml.Се тресат да се меша и да го активирате сјај и волумен подобрување на агенти.Спреј за суво веќе чешел косата за уникатна и сензуална дијамантски сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент