.

.

Сет на 7 компјутери Виси на Дрво Ѕид Монтирани Модерна Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол

Сет на 7 компјутери Виси на Дрво Ѕид Монтирани Модерна Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба

DEN 2639.52

Пристапност
Во достапна форма

Ѕид-монтирани плови shelving во различни форми Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица на Ѕидот оркестарот за дневна соба.Геометриски Загатка единица е лесно да се промени/преуредите Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица Селски бања оркестарот Ѕид организаторот.Современите триаголници, коцка/плоштад, parallelogram Складирање полица.Насликани дрвени pressboard.Материјал : Дрво Број на Полици : 7 Димензии : Плоштадот Полица : 7"W x 7"H x 6"Д Триаголник Полици : Големи : 19.5"W x 10"H x 6"Д 19.5" x 14" x 14" страни Медиум : 14"W x 7"H x 6"Д 10" x 10" x 14" страни Мал : 10"W x 5"H 7.2" x 7.2" x 14" Parallelogram Полица : 14"W x 5"Х.

Главните карактеристики

Избор на клиент