.

.

Зајакот Кожи™ Младата Памук Бебе Rib Pajama Панталона

Зајакот Кожи™ Младата Памук Бебе Rib Pajama Панталона

DEN 186.48

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Хедер е 88/12 чешлани ringspun памук/полиестер,.Бело е пораби со 100% памук конец.Ребрести ракав.Flatlock stitched пораст, inseam и ногата ракави.CPSIA во согласност следење етикета во страна споеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент