.

.

Kohler 1015412 Замена Дел

Kohler 1015412 Замена Дел

DEN 171.60

Пристапност
Во достапна форма

KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛ.МАТИЧНИ ПРОШИРУВАЊЕ.Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум материјали за поголема трајност.Опис на производот Заштита на гаранцијата на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ лого.KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler замена дел; 1015412.Kohler дел број 1015412 е матични проширување комплет.Матични продолжување за полнење Не заврши Kohler замена на делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент