.

.

Yadianna Поларизирана Светлина Микроскоп Рачни Diagnost Опрема Преносни Metallographic Микроскоп со Магнетна База Polarizer

Yadianna Поларизирана Светлина Микроскоп Рачни Diagnost Опрема Преносни Metallographic Микроскоп со Магнетна

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

Цел : 10 X 40 X3.Поларизирана Светлина Микроскоп Рачни Diagnost Опрема Преносни Metallographic Микроскоп со Магнетна База Polarizer.Спецификација.Откако ќе ги купите нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со најискрено услуга и да уживаат во шопинг!. Извор на светлина : Прилагодлив LED Светла со 3.6 VApplication Portable metallographic микроскопа може да се широко се користат во идентификување на структурата на различни метали и легури кога примерокот не може да се направи.

Главните карактеристики

Избор на клиент