.

.

Без мирис Butterfly_ Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина 66 од 72

Без мирис Butterfly_ Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина 66 од 72

DEN 2236.80

Пристапност
Во достапна форма

[Издржлив Материјал] Оваа оркестарот туш завеса е направен од високо-квалитет полиестер влакна, кој е издржлив, перат.На водоотпорен туш завеса користи мантил водоотпорен технологија, капки вода не се лесно да се остане и може да се користи без лагер. [ТУШ ЗАВЕСА ГОЛЕМИНА & 12 КУКИ] На тешки дебели бања завеси мерки 60 од 72 инчен, одговара на повеќето бањи.И 12 пластични куки прстени за да се гарантира нема рѓа.Можете лесно да се откажам овој Туш завеса во неколку минути. 12pcs рѓа доказ grommets заедно засилен топ-заглавјето, и пондерирана полите на дното. [Лесно да се инсталира] Постојат метал grommets на врвот, и туш завесата може да бидат обесени на пол брзо со користење завеса прстени.Кога сакате да се чисти или замени туш завеса, тоа може да биде отстранета лесно. [Лесно Грижа и Погодност] Избрише се чистат со влажна крпа.Или Машина за миење ладно собори сува не кајгана.Се вклопуваат во многу големина туш кади. [Мулти Цел]Не само туш завеси, но, исто така, тушеви и кади, campers, хотели и на други места ќе сакаат да се направи убава.Оваа ткаенина уметност бања завеса додава повеќе елеганција за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент