.

.

Вер Убавина Професионални Возен Шминка Воз Случај, Тешки Помине & Шминка Уметник Патување Случај, Црна Krystal, 1 count

Вер Убавина Професионални Возен Шминка Воз Случај, Тешки Помине & Шминка Уметник Патување Случај, Црна Krystal,

DEN 6479.52

Пристапност
Во достапна форма

75"; Telescoping се справи со висина : 40"; Целокупниот случај : 14.25" /секој Целокупниот случај : 14.75" Долниот дел празен простор : 14" x 8.ВОЗЕН ЕКРАНОТ Внатрешно тркала систем за обезбедување на непречено тркалање; Дизајнирани се за носење, прикажување, и патуваат со козметика; Совршен за професионална шминка уметник, manicurists, beauticians, тетоважа уметник, фризери, youtubers, стил, дизајнери и убавина љубовници, широко се користи во различни прилики.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ ИЗВЕДБА - Високо квалитетни алуминиумски заврши и изградбата за дополнителна издржливост; Зајакнати рабови и круг аглите за да се избегнат повреди предизвикани од случајни судир и да се обезбеди стабилност на шминка случај; Тешки рачка за дополнителна удобност и контрола; Телескопски рачка за лесен влечење и валање.

Главните карактеристики

Избор на клиент