.

.

Powerbuilt 940467 Метрички Огледало Полски Комбинација Клуч Сет, 10 Парчиња

Powerbuilt 940467 Метрички Огледало Полски Комбинација Клуч Сет, 10 Парчиња

DEN 1055.76

Пристапност
Во достапна форма

Направен за да бидете најсигурни алатки на пазарот денес.Алатка за решенија за повеќето сите ситуации.Изграден за да се надмине алатка стандарди.Направен за да бидете најсигурни алатки на пазарот денес.Изграден за да се надмине алатка стандарди.Вклучува метрички клучеви од 10мм преку 19mm.Исто така вклучува и складирање торбичка.Вклучува метрички клучеви од 10мм преку 19mm.Исто така вклучува и складирање торбичка.Ги исполнува или го надминува ANSI стандардите.Alltrade Алатки ДОО е глобален лидер во дизајн, производство и маркетинг на иновативни производи за дома, гаража и worksite.Основан во 1979 година, Alltrade е во приватна Одржа и одржува глобалниот извори, истражување, собирање и продажба на објекти за да им служи на клиенти на секој континент.

Главните карактеристики

Избор на клиент