.

.

Удар Фен Носителот, Свитлива Силна Товарот Ѕид Монтирани Зелена Фен Стојат Рака Слободни Backplane Ликвидација за Бања

Удар Фен Носителот, Свитлива Силна Товарот Ѕид Монтирани Зелена Фен Стојат Рака Слободни Backplane Ликвидација

DEN 371.76

Пристапност
Во достапна форма

Backplane Ликвидација Дизајн : Погодно за чување на жица приклучоци и безбедно да се користи.Бесплатни Вашите Раце : Фен Застане е дизајниран да се специјализираат во убави и стилски фризури, заштеда на време.Силна Товарот : Не помине лепак, силна товарот капацитет, стабилна паста, не е лесно да падне.Свитлива Дизајн : да се зачува простор, висат и да ги преземат слободно, ставете го настрана кога се користи нагоре, не треба да се дели на лево и десно.Висок Квалитет База : Лесно да се инсталира фен заграда може да носи фенови за коса одредување на тежината на истражувањето, ќе може да ги користат со доверба.Функција : 1. Силна Товарот : Не помине лепак, силна товарот капацитет, стабилна паста, не е лесно да падне.2. Свитлива Дизајн : да се зачува простор, висат и да ги преземат слободно, ставете го настрана кога се користи нагоре, не треба да се дели на лево и десно.3. Backplane Ликвидација Дизајн : Погодно за чување на жица приклучоци и безбедно да се користи.4. Висок Квалитет База : Лесно да се инсталира фен заграда може да носи фенови за коса одредување на тежината на истражувањето, ќе може да ги користат со доверба.5. Бесплатни Вашите Раце : Фен Застане е дизајниран да се специјализираат во убави и стилски фризури, заштеда на време.Спецификација : Предмет Тип : Фен Носителот Stand Size : Прибл. 15 x 15cm/x 5.9 5.9 in U Облик Калибар : Прибл. 5cm/1.97 во Материјал : ABS, PP, Мека Гума Пакет Листа : 1 x Bracket1 x Adhesive Note : ве Молиме овозможи грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Item Type:
Hair Dryer Holder Stand
Size:
Approx. 15 x 15cm/5.9 x 5.9in
U Shaped Caliber:
Approx. 5cm/1.97in
Material:
ABS, PP, Soft Rubber
Package List:
1 x Bracket :
1 x Adhesive :
Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Избор на клиент